הרצאות מעניינות 2018-07-19T16:18:37+00:00

הרצאות מעניינות

אפרת מרצה כבר מספר שנים במסגרות שונות הרצאות מעניינות, סוחפות ומרגשות.
ההרצאות של אפרת נותנות השראה לכל מי ששומע אותן ומספקות
"דלק" ואנרגיה לעשייה ולחזון לזמן רב אחריהן.

חוגי בית

כל מי שמנהל או לוקח חלק בחוג בית יודע עד כמה הרצאות מעניינות הן מצרך נדרש לפעילות בחוג הבית. מרצה מקצועי, סוחף, אנרגטי ומעניין, עם הרצאות מעניינות ואינטראקטיביות יכול להפוך ערב של חוג בית מסתמי למשנה חיים ממש. אפרת דוידיאן והרצאתה "בחרתי בטוב" הן מהסוג המשנה חיים. כאשר היא תרצה בחוג הבית שלכם, ולאחר ההרצאה תהיה לכם סביבה אשר מדברת בשפה שלה שפת הבחירה בטוב – תוכלו לקחת את כל המסרים וליישמם באופן מיידי בחייכם.

משפטים חיוביים
הרצאות מעניינות

הרצאות לארגונים

מנהלות משאבי אנוש, מנהלים, רכזי חינוך, רכזות הדרכה – כל אלו היו רוצים להביא לארגון ולצוותים הרצאות מעניינות, כאלו שיתנו השראה לעובדים ולצוות. הרצאתה של אפרת דוידיאן "בחרתי בטוב" יתנו לכל עובד פרופורציות לחיים, תחושה שמישהו חשב עליו בהביאו הרצאות מעניינות כמו זו לארגון, ורצון לפרוץ גבולות ולהשיג את הכי טוב שלו במה שהוא עושה.
ההרצאה "בחרתי בטוב" מביאה כלים לחשיבה חיובית – אשר ידועה כחשיבה מקדמת וכזו המביאה להשגים טובים ותוצאות ארגוניות גבוהות יותר, נותנת כלים פרקטיים ליישום מיידי בארגון ויכולה לשמש כחלק מתכנית הרצאות מעניינות לארגון וכן כבסיס לתהליכי שינוי ושיפור ארגוניים אשר מתקיימים במקומות שונים.

הרצאות לבתי ספר

אפרת דוידיאן מביאה איתה איכויות בלתי מתפשרות, ידוע כי הרצאות מעניינות לבתי ספר זה לא מספיק.
רצוי כי ההרצאות יעוררו רגשית את התלמידים, יגרמו להם לרצות מעצמם יותר ולממש את הפוטנציאל הגלום בהם לאורך החיים. מעדויות של בני נוער לאחר ההרצאה "בחרתי בטוב" ניכר שעלתה המוטיבציה למצות את החיים ולתעל אותם לכיוונים חיוביים, להגיע להשגים ולחשוב באופן מקדם. כמו כן, ישנה השפעה ברורה על המודעות בכלל למערכות יחסים מקדמות, על החשיבות של הלכידות המשפחתית ועל השפעתה המדהימה של הכרת התודה.
אין ספק שהרצאות מעניינות כמו "בחרתי בטוב" בשילוב עם סדנאות מעשיות ליישום המסרים בחיי היומיום – יקדמו את תלמידיכם ויוסיפו ערך שלא ניתן לכימות לשיפור האוירה הבית ספרית.

הרצאות לנוער

הזמינו עוד היום
את ההרצאה
"בחרתי בטוב"

ההרצאה מבוססת על סיפור אישי מרתק עם מסר מעצים שמראה איך בכל מצב אפשר לבחור בטוב, באופטימיות ובחיוביות כדי לשדרג את איכות החיים.

הרצאות למורים, מאמנים, יועצים ומדריכים

מי שמוביל אחריו אנשים נדרש להיות סוחף, מלא ידע, בהתפתחות תמידית ובחשיבה מקדמת לאימון מתמשך – הרצאות מעניינות וסוחפות הן אחת הדרכים היעילות להתפתחות אישית למי שעוסק בהדרכה, חינוך ומנהיגות.
אפרת דוידיאן, בהיותה דמות להשראה בנושא חשיבה חיובית – בשל סיפור חייה המרתק והאופן בו חיה את ההתמודדות עם מה שזימנו לה חייה, בהיותה אישה לומדת, מתקדמת ומתפתחת, ובהיותה האישיות שהיא – היא הדוגמא האישית המושלמת למי שעוסק בחינוך ובהובלת הדור הבא.
אפרת משלבת בהרצאותיה כלים מעולמות החשיבה החיובית, ה NLP, הפסיכולוגיה החיובית, האימון והייעוץ, ומתאימה הרצאות מעניינות על בסיס ההרצאה "בחרתי בטוב" לפי קהל היעד, נוטעת בכל המאזינים לה את התשוקה לחיים מלאי הגשמה ואת השמחה וההודיה על הטוב שיש.

הזמינו עוד היום
את ההרצאה
"בחרתי בטוב"

ההרצאה מבוססת על סיפור אישי מרתק עם מסר מעצים שמראה איך בכל מצב אפשר לבחור בטוב, באופטימיות ובחיוביות כדי לשדרג את איכות החיים.

רוצים לקרא עוד על הרצאות מעניינות לארגונים?