• יובל אברמוביץ'

איך שגלגל מסתובב לו

לפני כמעט שנה היינו בדרך להרצאה.
אני הייתי בבית, התארגנתי, התלבשתי ואפילו נעלתי נעלי עקב. קובי עמד לצאת מהעבודה בדרכו לאסוף אותי. תכננו לצאת לפני הזמן, להספיק לנשום את תל אביב עוד קצת לפני ההרצאה, לאכול ארוחת צהריים זוגית נעימה על חוף הים.
הו, הפסטורליה.
ההרצאה המיועדת הייתה של יובל אברמוביץ'. למי שעדיין לא מכיר את הסיפור שלו (יש כאלה בקהל??) הוא הגה את רעיון "הרשימה" להגשמת חלומות, שהפך במהלך השנים מרעיון אישי על פתקים קטנים, ומשם לבלוג מצליח, ומשם לסדרת הרצאות חובקת עולם וספרים שמתורגמים ל-30 שפות.
רעיון "הרשימה" עלה לו כשהיה נער בן 15, אחרי תאונה שקרתה לו. מנער בריא לחלוטין הוא הפך בין רגע לאדם משותק.
להרצאה ההיא לא הגענו מעולם.

צלצול הודעה בווטסאפ שינה את נתיב חיינו.

במקום להגיע לאותה הרצאת השראה הגענו באותו יום לבית החולים, לאשפוז ארוך וממושך שנמשך עד ימים אלו.
ההודעה הייתה מהבן שלנו, שרצה הגורל, או צרוף המקרים, או מה שזה, וההרצאה הגיעה אלינו בלייב מה שנקרא: הבן שלנו השתתק באותו יום בשתי רגליו, והוא בן 15.

השבוע סגרתי מעגל. עוד אחד מאותם מעגלים שנשארו פתוחים, מחכים להיסגר ביום מן הימים. שאלות פתוחות שנשארו ללא מענה, יותר סימני שאלה מסימני תשובה.
השתתפתי אתמול בסמינר של יובל אברמוביץ' לכתיבת בלוגים: "לצעוק את קיומכם".

יובל אברמוביץ'

יובל אברמוביץ' – סדנה

איך שגלגל מסתובב לו..
מוצאת את היעוד שמעולם לא חיפשתי, דבקה בשליחות להעביר הלאה את רעיון הבחירה בטוב, להראות לאנשים שיש דרך נוספת להסתכל על החיים, יש דרך מוארת, דרך של חשיבה חיובית שגורמת לנו להרגיש מאושרים לא משנה מה הם הקלפים שהגורל חילק לנו, ומהן הנסיבות באותו רגע.
דרך של אנרגיות גבוהות שגורמות לנו לעשות את הכי טוב שלנו, להוציא מעצמנו את הגרסה הכי משודרגת של עצמנו, דרך שבעזרתה אנחנו יכולים להפוך סדרי עולם, לשנות סטטיסטיקות ולהפוך לאדריכלים ולמעצבים של חיינו.
עם אבני המפולת שקרסו עלינו יצרנו לנו שביל שהוביל אותנו להצלחה פנומנלית. בימים אלו הבן שלנו חוזר ללכת על שתי רגליו. ואני עושה את צעדיי הראשונים לספר את סיפור חיינו לעולם.

2018-11-21T18:25:20+03:00